Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese schotel Ø 22,5 cm.
Startpreis 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diepe schotel met interieur/floraal/goud decor. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

4x Gemberpot met deksel
Startpreis 500 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 16 - 22 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.

4x Chinese schotel Ø 23 - 28 cm.
Startpreis 80 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinees bloemvormig bord Ø 18 cm.
Startpreis 300 EUR

Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon tulpen/knobbelvaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese wierookbrander, florale Verte vaas en twee 19e eeuwse blauwe vazen waarvan één keer bovenrand gelijmd. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In rede...

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom Ø 9 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Cheng Lung bord
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.

2x Kom van kraakporselein
Startpreis 250 EUR

Twee 16e eeuws Chinees kraakporseleinen klapmutskommen met tuin/kostbaarheden decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: 13,2 + 14,3 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas, H 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees (6x)
Startpreis 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...

6x Chinees bord (divers) Ø 11 - 15 cm.
Startpreis 100 EUR

Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...

3x Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas. 1x Pijpvaas. 1x Kom. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 8,8 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese capucijne schaal Ø 28 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen capucijne schaal met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Wanli stijl bord met coulissen decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese tafelschaal/tazza Ø 26 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte celadon tazza met verguld bronzen montuur. Floraal/vogel/insecten decor. Bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 44,6 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startpreis 200 EUR

Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

Chinese flesvormige vaas, H 28 cm.
Startpreis 275 EUR

Chinees porseleinen flesvormige vaas met paars/groen glazuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zeldzame vaas, H 29,3 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met geometrische decor + yin yang symbolen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese patty pan
Startpreis 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 9 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met dansende zotjes/goud decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees, zilver etc.
Startpreis 150 EUR

Lot divers antiek China. Onder meer; Zilveren dekselvaas met vier tekens bodemmerk. Twaalf Chinese munten. Bronzen dekseldoos. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 21,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met gedetailleerde florale beschildering + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha in tuin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk (zijde)
Startpreis 400 EUR

Groot oud Chinees kunstwerk van zijde, met afbeelding van drie godheden. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 51 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees schilderij
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese gouaches uit de Cheng Lung periode. Restauraties. Aquarellen op papier. Afmeting: H 72 x B 26 cm. / Afmeting: H 64 x B 55 cm. In redelijke staat.

Deel van antieke Chinese waaier
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Chinese gouache van een waaier (in lijst). Figuren decoratie. Enkele restauratie. Afmeting: 26 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren sigaretten box (China)
Startpreis 200 EUR

Zilveren sigaretten box (China), rechthoekig model met een scharnierend deksel. Aan de ene zijde versierd met 2 vogels en aan de andere zijde een voorstelling van een landschap met chinese figuren. ca...

Zilveren sigaretten box (China)
Startpreis 350 EUR

Zilveren sigaretten box, China, ovaal model met florale bewerking met bamboe en figuren en dieren. Met Chinese keuren. 10,5x6,5x2cm. ca 133,6 gram. In goede staat.

Zilveren schaal op voet (China)
Startpreis 2.500 EUR

Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...

Penselenlegger van speksteen
Startpreis 150 EUR

Antiek Chinese spekstenen penselenaflegger. Pioenroos decor + signatuur. Afmeting: 14,5 x 5,7 x 2,7 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 12 cm.
Startpreis 300 EUR

Oude/antieke Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 70 EUR

Oude Chinees bronzen boeddha met vergulding en patina. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot Oosters koperwerk (China?)
Startpreis 60 EUR

Drie delen Oosters koperwerk. China? Bestaande uit; 1x Chinese opiumpijp met vleermuis/salamander en karakter tekens. 1x Kopergeslagen ghendi schenkkan. 1x Kopergeslagen kom. 19e - 20e Eeuw. Afmeting:...

2x Japan (kistje + schaal)
Startpreis 60 EUR

Japanse schaal + een dekseldoos met parelmoer inleg. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.

Lot Chinees munt + papier geld
Startpreis 100 EUR

Lot met divers oud Chinees munt en papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 20,5 cm. In goede staat.

Chinees tempelfiguur
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees houten, gepolychromeerd tempelfiguur met goud decor. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beurs met 12 munten
Startpreis 80 EUR

Beurs met twaalf diverse oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4,2 - 4,3 cm. In goede staat.

2 Delen Aziatica
Startpreis 80 EUR

Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha koraalketting
Startpreis 200 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Japanse/Chinese vaas
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese tempeldeur, 114 x 60 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.

Spekstenen vaas met Foo honden
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Chinees tinnen theeset
Startpreis 80 EUR

Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Wierookbrander op sokkel
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese gewichten
Startpreis 120 EUR

Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten (12x)
Startpreis 60 EUR

Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.

Lot Japans lakwerk (3x)
Startpreis 100 EUR

Drie delen oud/antiek Japans lakwerk. 1x Schuifdoos met eetstokjes. 1x Dekseldoos. 1x Dekseldoos met tablet. Goud decor. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen dekseldoos
Startpreis 750 EUR

Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met tekens Ø 11,7 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 150 EUR

7x Antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, parfumflacon, Cheng Lung vaas (chip), drie schotels (één chip). Afmeting: 7 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figurengroep
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese jardiniere met onderschaal
Startpreis 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met vogels in kersenboom/goud decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,7 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 29 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 33,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren en floraal reliëf. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 22 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.

Chinese theepot Ø 10 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met lijster/tuin decor en tekst. Voorzien van bodemmerk. Deksel randfrit. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 400 EUR

2x Chinees porselein. 1x Schenkkan met draak decor. 1x Celadon viskom met vissen binnen in. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 16 - 21,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese sweet meat dishes
Startpreis 80 EUR

2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Chinese Mei ping vaas, H 27 cm.
Startpreis 170 EUR

Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Paar Chinese borden Ø 16,6 cm.
Startpreis 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren en kostbaarheden decor. Met dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20, 5 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startpreis 750 EUR

Chinees porseleinen schaal met oranje/rood floraal goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 4 x 14,7 x 8,7 cm. In goede staat.

6x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 250 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kopjes (11 x)
Startpreis 100 EUR

Lot met elf antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. Onder meer; Kang Xi, Mandarijn, Familie Rose, Cheng Lung. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, twee kopjes haarlijn + chip, twee kopjes chip. Afm...

4x Chinees porselein (divers)
Startpreis 100 EUR

Vier delen divers Chinees porselein. Onder meer; 2x Ice crack voorraad vazen met stemgember in siroop (Tung Chun Canning Co). 1x Trekpot met draak decor. 1x Kantonese vaas. Afmeting: 14,5 - 30 cm.

2x Chinese kom Ø 9,8 - Ø 11 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Geel glazuur met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Blauw glazuur met hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japans Imari bord Ø 39,8 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Japans Imari porseleinen schotel met draken, olifanten, figuren, floraal en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 39,8 cm. In redelijk/goede staat.

5x Japan/China (divers)
Startpreis 60 EUR

Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie schotels (18e eeuw)
Startpreis 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 30,5 - 33 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Onderrand schade. Afmeting: H 19 x Ø 16,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen Clair de Lune vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,6 cm. In goede staat.