18e Eeuws Chinees porseleinen diepe schotel met interieur/floraal/goud decor. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.
Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon tulpen/knobbelvaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese wierookbrander, florale Verte vaas en twee 19e eeuwse blauwe vazen waarvan één keer bovenrand gelijmd. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In rede...
Chinees porseleinen maanvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.
Twee 16e eeuws Chinees kraakporseleinen klapmutskommen met tuin/kostbaarheden decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: 13,2 + 14,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...
Drie delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas. 1x Pijpvaas. 1x Kom. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen capucijne schaal met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Wanli stijl bord met coulissen decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte celadon tazza met verguld bronzen montuur. Floraal/vogel/insecten decor. Bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.
Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flesvormige vaas met paars/groen glazuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met geometrische decor + yin yang symbolen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met dansende zotjes/goud decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Lot divers antiek China. Onder meer; Zilveren dekselvaas met vier tekens bodemmerk. Twaalf Chinese munten. Bronzen dekseldoos. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met gedetailleerde florale beschildering + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha in tuin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees kunstwerk van zijde, met afbeelding van drie godheden. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 51 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese gouaches uit de Cheng Lung periode. Restauraties. Aquarellen op papier. Afmeting: H 72 x B 26 cm. / Afmeting: H 64 x B 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese gouache van een waaier (in lijst). Figuren decoratie. Enkele restauratie. Afmeting: 26 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren sigaretten box (China), rechthoekig model met een scharnierend deksel. Aan de ene zijde versierd met 2 vogels en aan de andere zijde een voorstelling van een landschap met chinese figuren. ca...
Zilveren sigaretten box, China, ovaal model met florale bewerking met bamboe en figuren en dieren. Met Chinese keuren. 10,5x6,5x2cm. ca 133,6 gram. In goede staat.
Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...
Antiek Chinese spekstenen penselenaflegger. Pioenroos decor + signatuur. Afmeting: 14,5 x 5,7 x 2,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees bronzen boeddha met vergulding en patina. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie delen Oosters koperwerk. China? Bestaande uit; 1x Chinese opiumpijp met vleermuis/salamander en karakter tekens. 1x Kopergeslagen ghendi schenkkan. 1x Kopergeslagen kom. 19e - 20e Eeuw. Afmeting:...
Japanse schaal + een dekseldoos met parelmoer inleg. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Lot met divers oud Chinees munt en papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houten, gepolychromeerd tempelfiguur met goud decor. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Beurs met twaalf diverse oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4,2 - 4,3 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.
Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Japans lakwerk. 1x Schuifdoos met eetstokjes. 1x Dekseldoos. 1x Dekseldoos met tablet. Goud decor. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
7x Antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, parfumflacon, Cheng Lung vaas (chip), drie schotels (één chip). Afmeting: 7 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met vogels in kersenboom/goud decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,7 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren en floraal reliëf. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met lijster/tuin decor en tekst. Voorzien van bodemmerk. Deksel randfrit. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
2x Chinees porselein. 1x Schenkkan met draak decor. 1x Celadon viskom met vissen binnen in. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.
2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren en kostbaarheden decor. Met dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20, 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met oranje/rood floraal goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 4 x 14,7 x 8,7 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met elf antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. Onder meer; Kang Xi, Mandarijn, Familie Rose, Cheng Lung. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, twee kopjes haarlijn + chip, twee kopjes chip. Afm...
Vier delen divers Chinees porselein. Onder meer; 2x Ice crack voorraad vazen met stemgember in siroop (Tung Chun Canning Co). 1x Trekpot met draak decor. 1x Kantonese vaas. Afmeting: 14,5 - 30 cm.
Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Geel glazuur met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Blauw glazuur met hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Japans Imari porseleinen schotel met draken, olifanten, figuren, floraal en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 39,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Onderrand schade. Afmeting: H 19 x Ø 16,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Clair de Lune vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,6 cm. In goede staat.