Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 500 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Set van 5 Kang Xi borden Ø 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese brushpot
Startpreis 500 EUR

Antieke Japanse of Chinese brushpot van bamboe. Voorzien van parelmoer inleg + signatuur. Circa 1880. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 18 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine dekselschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese familie jaune vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie jaune vaas. Voorzien van kostbaarheden/landschappen/dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel (diep)
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Japanse imari schotel Ø 55 cm.
Startpreis 450 EUR

Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen schotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

2x Bronzen Foo-dog
Startpreis 450 EUR

Twee antieke Chinese foo dogs van brons met patina. Eén oor gerestaureerd. Afmeting: 31 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinees drakenbord Ø 17,7 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

5-Delig Japans imari kaststel
Startpreis 400 EUR

Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 28,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Porseleinen Guan Yin, 16,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek, Chinees porseleinen guan yin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Twee delen celadon
Startpreis 400 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas (brons)
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 62,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees schilderij
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees guan yin hoofd, H 36 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Familie Verte brushpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 38 cm.
Startpreis 400 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 400 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.

Chinese oorvaas Ø 14 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

Houten boeddha
Startpreis 375 EUR

Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.

Set Chinese borden (4x)
Startpreis 375 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.

Capucijne theepot
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bolvaas Ø 19 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen, H 21 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese sla-kom
Startpreis 350 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,4 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 43 cm.
Startpreis 350 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startpreis 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 x Ø 25 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Gebruikssporen maar géén beschadigingen. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

3x Chinees amulet van jade
Startpreis 300 EUR

Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.

Chinese cheng lung vleesschaal
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.

Boeddha figuur, H 20,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.

5x Chinese chickencup Ø 8,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Kleine Chinese drakenvaas
Startpreis 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.

Twee Oosterse dolken, 17 - 30 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...

3x Chinese celadon vaas
Startpreis 300 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 41 cm.
Startpreis 300 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees figuur
Startpreis 300 EUR

Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 13 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek China
Startpreis 300 EUR

Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese ming-stijl kom Ø 16,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte waterschaal Ø 27 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese theeglazuur oorvaas, H 17,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...

Chinese brushpot
Startpreis 300 EUR

Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinees boek, "The Pageant of Peking"
Startpreis 300 EUR

Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...

Verguld beeld (oosters)
Startpreis 300 EUR

Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

3x Chinese munt
Startpreis 300 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Wierookbraner van celadon
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinese cheng lung schotel Ø 32,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.

2x Kleine Mei Ping vaas
Startpreis 300 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 12 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 34,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.

Chinees schilderij bamboe
Startpreis 275 EUR

Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startpreis 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 8,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.

2x Chin. kop + schotel
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.

Mandarijn kom Ø 13,8 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 7,8 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 33 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas, H 22,5 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.