Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas, H 38 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met geisha + zotjes in tuin + floraal decor. 1x Haarlijnen + chip. 1x Gelijmd, gekramt, haarlijnen. Afmeting: H 16,5 x Ø 41,5 cm. I...

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startpreis 550 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Familie Verte penselenvaas Ø 10,2 cm.
Startpreis 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte penselenpot met emaille figuren in landschap. Eén chip. Afmeting: H 13,2 x Ø 10,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 500 EUR

Chinese schotel
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met zeldzame figuren in landschap/floraal/goud decor. Vaas is ingekort. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Chinese brushpot Ø 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen brushpot met landschap/tekst/figuren decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 17,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen stemcup met rondom karaktertekens. Afmeting: H 11,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mintgroen craquelé glazuur + tekst bodem. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Startpreis 500 EUR

Plaquette van jade
Startpreis 500 EUR

Fijn gestoken Chinese plaquette van jade. Draak/floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 500 EUR

Ruby back plate
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 21,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met gedetailleerde florale beschildering + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,7 cm. In goede staat.