Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen
Startpreis 700 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.

Set kop + schotels (6x)
Startpreis 700 EUR

Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

12x Capucijne kop+schotels
Startpreis 675 EUR

Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met capucijne glazuur, met tuin/goud decor (twee soorten). Acht kopjes goed. Vier kopjes haarlijn of schade. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In...

Imari sweet meat set
Startpreis 650 EUR

7-Delige Imari porsleinen sweet meat set met coulissen decor. Twee delen gelijmd. Afmeting: 11,5 - 14 cm. In redelijk goede staat.

Chinese perzikvaas, H 32,3 cm.
Startpreis 650 EUR

Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm.
Startpreis 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.

Kang Xi vaas
Startpreis 650 EUR

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startpreis 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese orenvaas, H 36,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bruin/groen verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 600 EUR

Celadon vaas met reliëf, H 26 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinese, vierkante porseleinen celadon vaas met oren en bruin reliëf glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinees bord (rode draak)
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken. Bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam Verte schotel Ø 42,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen familie verte schotel met diverse figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Startpreis 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 600 EUR

Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Startpreis 600 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 600 EUR

Chinese wierookbrander
Startpreis 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen wierookbrander met rondom geisha's in tuin/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,7 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.