Oude/antieke Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha in tuin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met dansende zotjes/goud decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Groene celadon craquelé vaas. Afmeting: H 12,5 - 18,2 cm. In goede staat.