Oude/antiek aardewerken lampenvoet in Samson Isznik stijl. Perzië? Turkije? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.
Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Onderrand schade. Afmeting: H 19 x Ø 16,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinese gouaches uit de Cheng Lung periode. Restauraties. Aquarellen op papier. Afmeting: H 72 x B 26 cm. / Afmeting: H 64 x B 55 cm. In redelijke staat.
Groot oud Chinees kunstwerk van zijde, met afbeelding van drie godheden. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met bloemvaas decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen vaas met zeldzaam lichtblauw glazuur. Voorzien van dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.