Chinees porseleinen maanvaas met geometrische decor + yin yang symbolen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met mintgroen glazuur. Landschap decor + Cheng Lung gemerkt. Twee haarlijnen. Eén chip. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In redelijke staat.
Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken kist met Familie Rose plaquette. Figuren in tuin decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 17 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.