Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met geometrische decor + yin yang symbolen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

4x Gemberpot met deksel
Startpreis 500 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26,8 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met apart lichtblauw glazuur. Afmeting: H 26,8 cm.In goede staat.

Chinese kop + schotel
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting houder Ø 22,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselschaal (t.b.v. gebedsketting). Met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Familie Rose kom Ø 21,6 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met mintgroen glazuur. Landschap decor + Cheng Lung gemerkt. Twee haarlijnen. Eén chip. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In redelijke staat.

5x Chinees bord Ø 26,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese kist met Familie Rose plaquette
Startpreis 500 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken kist met Familie Rose plaquette. Figuren in tuin decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Startpreis 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Ruby back plate (bird)
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan (Sung)
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Sung schenkkan met reliëf vis decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vaas
Startpreis 450 EUR

Een stel antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met reliëf figuren/olifanten + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 + H 48 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 42 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine meiping vaas met floraal reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote celadon vaas, H 46,3 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen waterbak in perzik-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 19 x 18 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 21,5 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bloembak
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen bloembak met kraanvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 17,3 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese tegel
Startpreis 450 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startpreis 450 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.