Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Mooie antieke IJzerhouwer vergulde bronzen marine degen met leeuwenkoppen. Lichte oxydatie schede. Verder in zeer goede staat. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 19e eeuws vuursteen pistool. Gegraveerd, leeuw met zwaard. Mooie patina. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Twee antieke kouseband damespistolen. 19e Eeuw. Eén maal DRGM JGA. Eén maal ongemerkt. Afmeting: L 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse vergulde statie degen. Heft is belijmd met parelmoer. Decor met helm, pijlhouder en leeuwenkop. 19e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Antieke marine degen met leeuwenkoppen. Brons vernikkeld. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 101 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse lederen patronengordel met houten houders. Afmeting: 10 x 35 x 8 cm. In goede staat.