Antiek geëmailleerde bakkersklok met floraal decor. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 36 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Antiek messing vergulde reiswekker. R & C Paris. Frankrijk. Circa 1900. Geen slagwerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek Franse comtoise met wekker-functie, met mooie lyra slinger. Ankergang. Circa 1870. Afmeting: 43 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Pfeilkreuz regulateur van notenhout, met adelaar bovenop. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 33 x18 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco pendule van notenhout. Wijzerplaat is gemaakt van wortelnoten. Uurwerk van Gustav Becker. Circa 1920. Afmeting: 20 x 25 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Antieke Gustav Becker pendule. Art Deco. Circa 1925. Eikenhout + notenhout. Afmeting: 23 x 30 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Een koperen AWU Amsterdamse School wandklok. Adrianus Willem Uithol. Mogelijk naar ontwerp van Johannes Bosma. Jaren 30. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Gründerzeit regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur slag. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met wortelnoten tafelklok. Circa 1920. Met messing wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B.W. Afmeting: 43,5 x 42,5 x 15 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse wekkers. Circa 1900. 1x Messing vernikkeld. 1x Compositie metaal met automaat Bonsoir. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Zware, Russische Art Deco tafelklok van chroom. Elektrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 35,5 x 7 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
Antieke wandklok met achter-glas-schildering en eikenhouten lijst. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse Friese stoelklok. 18e Eeuw. Geheel omrand met lood. Wijzerplaat is beschilderd met landschap voorstelling met molen en huisje. Lood is iets beschadigd. Afmeting: 70 x 30 x 25 cm. In ...
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke Franse boulle pendule met extra barometer + thermometer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk/enchappement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde messing wandklok. Frankrijk. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 13 x 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Aparte reiswekker met brander? (wormbeval). 1x Duitse wandklok (huwelijk), defect. Afmeting: 30 - 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil keramieken klokkenstel met messing. Circa 1900. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Niet getest. Messing voet van klok heeft scheur. Afmeting: 43 - 61 cm. In redelijk/goede staa...
Twee antieke Franse compositie metalen louis philippe pendules. Circa 1860. Klokkasten gaaf, uurwerken behoeven echter aandacht. Afmeting: H 32 - 41 cm. In redelijke staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten wandklok met zilver(plated)/messing inlay. Met zwaar messing uurwerk en halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.
Drie antieke Schwarzwalder klokken. Bestaande uit: 1x Bismarck klok. 2x Porseleinen klok. Porselein beschadigd. Uurwerken goed. Afmeting: 20 - 58 cm.
Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten Friese staartklok met houten poppen en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing reiswekker. Frankrijk. Circa 1900. Veer goed. Behoeft reiniging. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Oude Friese staartklok van mahoniehout met maanstand, datum en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws notenhouten Italiaanse wandgarderobe, met volle figuren, kroon, draken en familie wapen. Onderkant met Zeus en twee draken + lekbakjes voor paraplu. Meubel is behandeld tegen houtwo...
16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws vergulde houten wandconsole tafel met marmeren gecontourneerd blad. Floraal/gezicht/dieren decor. Afmeting: 95 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Antiek, kleine Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast met prachtig snijwerk in de plint. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 198 x 135 x 40 cm. In zeer goede staat.
Klein, 18e eeuws Hollands Louis Quinze kruisvoet kabinet met lades en vakverdeling. Circa 1760. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 120 x 34 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse porseleinvitrine van notenhout. Geheel met gestoken kuif en dubbel gebogen lades. Circa 1850. Afmeting: 207 x 133 x 37 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhoten Utrechtse poortkast met versieringen van ebbenhout. Mooie patina. Voorzien van smeedijzeren slot. Afmeting: 223 x 160 x 72 cm. In zeer goede staat.
Bijzondere 1-deurs eiken historisme opzet-kast met lade, putti, figuren, ranken en leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 189 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig antiek wortelnoten pronk vertico met bronzen versieringen. Vertico heeft vier lades, één deur, snijwerk en zuilen. Afmeting: 173 x 113 x 57 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Twee-delig 18e eeuws Hollands, Louis Seize, mahoniehouten hoekkabinet met halve zuilen en origineel messing beslag, slot en sleutel. Afmeting: 235 x 136 x 65 cm. In goede staat.
Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance buffetkast met glas in lood, cherubijn + leeuwenkoppen. Afmeting: 224 x 101 x 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.