Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.