Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Vijf Duitse borden
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen borden. Onder andere; Twee borden Meissen + onbekend, floraal/goud decor, 18e - 19e eeuw. Twee KPM, floraal/goud decor, circa 1990 - 1920, goed. Eén KPM tablet, art dec...

4x Duitse jugendstil tegel
Startpreis 200 EUR

Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1900
Startpreis 40 EUR

3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren Napels
Startpreis 50 EUR

Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

Porseleinen medaillon met portret
Startpreis 40 EUR

Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen figuur
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Bisquit vaas, 1900
Startpreis 50 EUR

Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.

Groot Herend figuur, H 36,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Startpreis 60 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

37 Royal Copenhagen kerstborden
Startpreis 300 EUR

Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.