Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.
19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.
Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts wit fayence tafelstuk. Fruit/floraal decor. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Friese fayence schotel met spreuk; 'Aldoende leert men'. Afmeting: Ø 31,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
18e Eeuws Delfts fayence 6-pas tegeltableau. Kat in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: H 41x B 27 cm. In redelijke staat.
24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence lampenvoet met messing montuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.