Paar 18e eeuws Delfts witte fayence koeien. Hoorns beschadigd. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.
Hollandse platelen polychrome caché pot met zuil. Vogels in landschap decor. Haga plateelbakkerij Purmerend. Schilder H.D. 33 1513 B. Jugendstil-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In go...
Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaanse polychrome fayence Albarello met floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.
16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee antiek, en zeer grote polychrome Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.