Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startpreis 30 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Drie porseleinen figuren
Startpreis 30 EUR

Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.

Lot tegels (div.)
Startpreis 40 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porselein KPM
Startpreis 40 EUR

Lot met negen antieke Duitse porseleinen ontbijtborden met floraal/goud decor. Bodemmerk KPM met kroon. Circa 1930. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Startpreis 40 EUR

Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...

3x Schenkkan (poezenvorm)
Startpreis 40 EUR

Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1900
Startpreis 40 EUR

3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.

Porseleinen medaillon met portret
Startpreis 40 EUR

Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kopje
Startpreis 50 EUR

Kraantjeskan
Startpreis 50 EUR

Lot tegels (4x)
Startpreis 50 EUR

Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Bord + tegel
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...

Villeroy & Boch kaststel, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3x Beeldje, Hondjes
Startpreis 50 EUR

Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica figuur, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Interessant lot met divers porselein
Startpreis 50 EUR

Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startpreis 50 EUR

Acht antieke keramieken cake borden. Bestaande uit: 7x Petrus Regout Maastricht, decor Rhijnsteen. 1x Frankrijk met schertz (grappige) voorstelling. Enkele haarlijnen. Afmeting: Ø 18 cm. In redelijk/g...

Lot porselein (6x)
Startpreis 50 EUR

Zes delen oud/antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Terracotta tazza met floraal decor (restauratie). Bloempot in Imari-stijl. Bord Royal Copenhagen. Polychrome bord (oud Delft). Bord Wille & Co....

Plateelvaas, 1910
Startpreis 50 EUR

Antiek Gouda platelen vaas. Decor Ruba floraal. Circa 1910. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

2 Delen antiek plateel
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek plateel. Circa 1920. Bestaande uit; Plazuid Gouda schenkkan, floraal decor + Eminent Holland windlicht. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Oosterse voorraadpot
Startpreis 50 EUR

Grote Oosterse, geglazuurde terracotta voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antiek Limoges ei-dekseldoos
Startpreis 50 EUR

Antiek porseleinen Limoges ei-dekseldoos. Handbeschilderd. Gemerkt M.C. Feint Main Limoges France. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, 1900
Startpreis 50 EUR

Drie-delig antiek Delfts blauw fayence kaststel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startpreis 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.