18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse fayence vazen met berglandschap decor. Gemerkt 'De Klauw'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
21 Stuks Friese landschap tegels in cirkel. Mangaan kleur. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse polychrome platelen Rozenburg Den Haag Juliana kom. W95B15A. Circa 1910. Afmeting: H 13,3 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee antiek Duits porseleinen Karl Ens vogels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
25-Delig Fürstenberg theeservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Verzameling Royal Copenhagen porselein. Kerst + herdenkingsborden + bekende personen et cetera. 41-Delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.
15 Stuks antieke herder tegels in mangaan kleur. Circa 1800. Prachtige kwaliteit en super afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas als lampenvoet/vaaslamp. Floraal decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Hollandse keramiek geglazuurde Mobach vaas, Utrecht Kamu. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. 1x Reclame. 4x Pot/vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. 13x Herend. 4x Kaiser. Twee delen beschadigd. Afmeting: 6,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.