Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...
Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. Bestaande uit: Majolica schaal in eendvorm, gemerkt Schram. En een goudkarper schaal. Afmeting: 28 - 44 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..
Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.