Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met hert en figuren decor. Republikaanse-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 17 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Onder andere: Timor en Packhorse decor. Twee haarlijnen. Circa 1900. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.