Drie antieke Engelse keramieken kastkommen 19e eeuw, 1 met chinees decor, 2 met landschapsdecor (ook binnenin) 9x18ø cm Cond:G
Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R
Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm
OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M
Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm
Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G
Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G
Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G
Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G
Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.
Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G
Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 grotere dekselvaas(chip deksel) 1 kleinere dekselvaas (deksel kapot) 1 kraagvaas 18-24cm Cond: R