Antieke salontafel met bewerkte 4-spantpoot, wortelnoten blad met intarsia, omstreeks 1870 in goede staat, lichte fineerschade, 63x127x93cm Cond:R/G
Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G
Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M
Zware Italiaanse houtgestoken Fauteuil, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, 125x90x77cm Cond:G
Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G
Hollandse eikenhouten theetafel omstreeks 1920 met rondom facetgeslepen glas en afneembaar tablet, op hoge poten. 77x63x45cm Cond:G
Vier wortelnoten bijzettafels waarvan 1 miniset, 2e helft 20e eeuw, allen met geschulpt blad en in goede staat 39-60cm Cond:G
Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.
Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.
Witte Louis Seize stijl stoel, 20e eeuw met prachtige Biedermeier stijl stoffering 98x58x60cm. Cond.: G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G
Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G