Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Salontafel
Ergebnis: 90 EUR

Antieke salontafel met bewerkte 4-spantpoot, wortelnoten blad met intarsia, omstreeks 1870 in goede staat, lichte fineerschade, 63x127x93cm Cond:R/G

Mahonie bijzettafel
Ergebnis: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm

Wortelnoten Engelse commode
Ergebnis: 90 EUR

Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G

Chinese tafel
Ergebnis: 90 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G

Kampferkist
Ergebnis: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G

Chinese tafel
Ergebnis: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G

Commode-stijl meubel
Ergebnis: 90 EUR

Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G

Wandconsole, marmeren blad
Ergebnis: 85 EUR

Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M

Gestoken arm fauteuil
Ergebnis: 85 EUR

Zware Italiaanse houtgestoken Fauteuil, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, 125x90x77cm Cond:G

Boekenmolen
Ergebnis: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G

Eiken theekastje
Ergebnis: 80 EUR

Hollandse eikenhouten theetafel omstreeks 1920 met rondom facetgeslepen glas en afneembaar tablet, op hoge poten. 77x63x45cm Cond:G

3-Delige mini-set
Ergebnis: 80 EUR

Vier wortelnoten bijzettafels waarvan 1 miniset, 2e helft 20e eeuw, allen met geschulpt blad en in goede staat 39-60cm Cond:G

Mahonie speeltafel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G

Kersen kastje art deco
Ergebnis: 80 EUR

Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.

Groene zetel
Ergebnis: 80 EUR

Groene zetel

Barok commode
Ergebnis: 75 EUR

Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.

Voltaire
Ergebnis: 75 EUR

Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.

Zwart gepolitoerd tafeltje
Ergebnis: 70 EUR

Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G

Louis Seize stijl stoel
Ergebnis: 70 EUR

Witte Louis Seize stijl stoel, 20e eeuw met prachtige Biedermeier stijl stoffering 98x58x60cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Chinese tafel
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G

Gestoken hoekkastje
Ergebnis: 70 EUR

Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G

Haardscherm
Ergebnis: 70 EUR

Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G