Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Moderne glazen vaas met diverse kleuren. Glasfusing. Twee dimensionaal opgewerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.
Moderne Murano-stijl glazen haan met diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat. en zeven oude glazen advocaat glaasjes met ...
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zeer grote kristalglazen fruitschaal. Facetgeslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 35,5 cm ø. In goede staat.
Zeven-delige kristallen whisky set met karaf. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote kunstglazen mondgeblazen vaas. Geel/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot kunstglazen mondgeblazen gezicht. In de kleurstelling rood/zwart/wit. Afmeting: 44 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke zware Boheemse facet geslepen kristallen schaal. Afmeting: 10 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.
Glazen geëtste wereldbol op gietijzeren basement. 20e Eeuw.
Lot van twaalf kristallen glazen. Alle glazen zijn voorzien van verschillende jacht/dieren motieven. 20e Eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 10 - 15 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.