Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Gietijzeren bijzettafel met ingelegd floraal marmeren blad. Afmeting: 73 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...
Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.
Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Jaren 20 Hollandse Amsterdamse School art deco schoollamp van messing met glas, gestilleerd met floraal decor. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.