17e Eeuwse Hollandse schijfkandelaar van brons. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen schijfkandelaren. Holland. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groninger tinnen kraankan met originele beschildering. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen Rembrandt kan met monogram H.A. Met bodemmerk. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vijf delen divers antiek. Bestaande uit: drie delen antiek tin, 18e - 19e eeuw. Messing dekseldoos, Christmas 1914. Gezangboek, 19e eeuw, met twee aquarellen, sepia. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede sta...
Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
2x Oude/antieke kandelaar/lamp. 1x Neogotisch vergulde messing kaarskandelaar, 19e eeuw. 1x Bronzen lampenvoet, 20e eeuw. Afmeting: 68 - 128 cm. In goede staat.
Kerkelijke neo-gotische kaarskandelaar van messing met schrift. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote 8-armige messing bewerkte Joodse kandelaar met turkoois-achtige steen + tekst Jerusalem. 20e Eeuw. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing, met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke wandkandelaren van messing. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek brons vergulde wandkandelaar. Circa 1860. Afmeting: 30 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke 3-armige brons vergulde wandkandelaar in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 51 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen Gallé-stijl tafellamp 'dragonfly'. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met glas-in-lood. Met houten voet en chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote koperen buiten-wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Jaren 20 Hollandse Amsterdamse School art deco schoollamp van messing met glas, gestilleerd met floraal decor. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee bronzen putti wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee metalen schemerlampen (staalkleurig). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Japanse, bronzen cloisonné tafellamp. eind 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp, gemaakt van een schelp, geplaatst op een bronzen voet. Circa 1920. Afmeting:H 20,5 cm. In goede staat.
Antieke drie-armige wandlamp van messing. Circa 1890. Historisme. Was mogelijk ooit gaslamp. Afmeting: 39x37x35cm In goede staat.
Drie antieke wandlampen van messing. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
Figuurlijke tafellamp. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp. Geheel staand op notenhouten voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa H 87 x Ø 52,5 cm. In goede staat.
6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.
Twee messing wandkandelaren in Louis Seize stijl. Eerste helft 20e eeuw. 1x Kaarskandelaar model. 1x Elektrisch. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Drie bronzen lampen. 20e Eeuw. 1x Hanglamp + 2x wandlamp. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Underwood typemachine. Circa 1930. Afmeting: 26 x 45 x 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wierookbrander van messing, met cherubijnkoppen. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
2x Antiek. Bestaande uit: Samovaar van koper + Japanse bronzen cloisonné vaas. Afmeting: H 31 - 47 cm. In goede staat.
Leuk lot met divers oud/antiek koperwerk. Onder meer; aker, kleine vijzel (antiek), tabaksdoos, doofpotten (antiek) et cetera. Afmeting: 5 - 38 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antiek koperwerk. Onder meer; weegschaal, wandschotels, koffiemolen, bloempotten, kan et cetera. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Circa 1920. 1x Marmer. 1x Composiet metaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Zweedse Gallo tank drukmeter met kwik en procent weergave. Hammerslag beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Oude microscoop in kist, met diverse benodigdheden. Afmeting (kist): 22 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude lederen Touareg tassen. Onder meer een grote zadeltas met groot bewerkt koperen slot. 20e Eeuw. Afmeting: 85 - 120 cm. In goede staat.
Oud/antiek gietijzeren deurhor met paardenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 108,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vogels bij pioenroos. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Thieme Becker und Vollmer kunstenaars Lexikon. 17 + 5 delig. Duits-talig. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Boek met veertien lithografieën Polypheme Albert Samain. Zachte kaft. Cuivres de Galanis Ala Sphere. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Boek Andy Warhol's Exposures. 1e Druk 1979 USA uitgave. Afmeting: 29 x 24,5 x 2 cm. In goede staat.
Twee-delige 18e eeuwse boekenserie. Histrorie des ouden + nieuwen testament. Pieter Mortijn + David Martin, met diverse handingekleurde gravures. Afmeting: 41 x 27 cm. In goede staat.