Twee antieke Carrara marmeren castolettes met verguld brons en ramskoppen. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. Minimale chip. In goede staat.
Antieke 9-lichts kroonluchter van messing met kristalglazen pegels. Circa 1900. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Groot plated Heilig kruis omstreeks 1900 onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.
Twee historisme pronkvazen met mondgeblazen glas. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren kachel, versierd met guirlandes. Voorzien van merk of tekst 'Lent - Moyen - Vif'. Afmeting: 66 x 56 x 40 cm. In goede staat.
Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Twee zeer grote smeedijzeren kerkelijke kaarskandelaren. Vijf-armig. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/putti en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 150 x 86 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot Frans kruis. Geheel versierd met rozenkrans en korenhalmen. Afmeting: 150 x 75 x 2 cm In goede staat.
Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.
Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.
Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.
Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote design Kartell Bookwurm. Boekenplank met beveiliging. Zwart kunststof. Afmeting: 19 x 800 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse wandgarderobe met kerfsnijwerk en zeven haken. Circa 1900. Afmeting: 112 x 14 x 21 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraanhals niet dicht. zit een gaatje, Afme...
Oude/antieke wijn-decanter + fles rode wijn 'Domaine de la Trappe Staouëli Henri Borgeaud 1960'. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek scheepskompas. Merk: W. Ludolph Bremerhaven/Hamburg. Geheel van messing + kijkglas. 19e Eeuw. Afmeting: 59 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.
Antiek, Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Circa 1880. Vier melodieën. Speelwerk zit vast, tevens één tand afgebroken. Afmeting: 13 x 37 x 20 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing Dupont aansteker. Vuursteen goed. Mooie vergulding. Afmeting: 4,7 x 3,5 x 1 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.
Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.
Houten modelbouwboot. Hollandse Statenjacht met kanonnen. 17e Eeuw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 91 x 22 cm. In goede staat.
Vier-delige albasten lamp met zuil. Naar antiek voorbeeld. Zuil + lamp met binnenverlichting. 20e Eeuw. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.
19e Eeuws Mandolinata draaiorgel met vijftien koperen speelplaten. Circa 1870. Afmeting: 23 x32 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse hanglamp van messing, met gesatineerde schelpvormige glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 75 cm. In goede staat.