19e Eeuwse notenhouten klok console met intarsia en bronzen versiering. Licht wormbeval. Lichte fineerschade. Afmeting: 28 x 35 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl naar Gallé glazen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Negen albums met postzegels + volle envelop wereld met thema muziek. Postfris en gestempeld. Afmeting: 32 - 35 cm. In goede staat.
Drie albums met postzegels. Thema paddestoelen. Onder andere; Europa/Wereld. Postfris + gestempeld. 37 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Notenhouten gestoken barometer met naakte figuren. Circa 1910. Afmeting: 36 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Tuinbeeld van beton. Twee figuren op wip-wap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 85 x 40 cm. In goede staat.
Boek met veertien lithografieën Polypheme Albert Samain. Zachte kaft. Cuivres de Galanis Ala Sphere. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.
Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.