Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Zakhorlogehouder/Portre Montre
Startpreis 160 EUR

Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startpreis 150 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startpreis 150 EUR

Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Klok console met intarsia en brons
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse notenhouten klok console met intarsia en bronzen versiering. Licht wormbeval. Lichte fineerschade. Afmeting: 28 x 35 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tafelstuk van brons, 1900
Startpreis 150 EUR

Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Sputnik hanglamp Ø 45 cm.
Startpreis 150 EUR

60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Hoedendoos (groot)
Startpreis 150 EUR

Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Glazen tafellamp, H 35 cm.
Startpreis 150 EUR

Jugendstil-stijl naar Gallé glazen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Opgezette springbok
Startpreis 150 EUR

Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Opzette impala springbok
Startpreis 150 EUR

Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Collectie postzegels (muziek)
Startpreis 150 EUR

Negen albums met postzegels + volle envelop wereld met thema muziek. Postfris en gestempeld. Afmeting: 32 - 35 cm. In goede staat.

Collectie postzegels (wereld)
Startpreis 150 EUR

Collectie postzegels wereld, in thema categorieën. Met postwaardestukken + blokken, gestempeld + ongestempeld. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling (paddestoelen)
Startpreis 150 EUR

Drie albums met postzegels. Thema paddestoelen. Onder andere; Europa/Wereld. Postfris + gestempeld. 37 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Gestoken barometer, 1910
Startpreis 150 EUR

Antieke mahoniehouten gestoken barometer met naakte figuren. Circa 1910. Afmeting: 36 x 50 x 17 cm. In goede staat.

Tuinbeeld (beton)
Startpreis 150 EUR

Tuinbeeld van beton. Twee figuren op wip-wap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 85 x 40 cm. In goede staat.

Polypheme/Albert Samain (boek)
Startpreis 150 EUR

Boek met veertien lithografieën Polypheme Albert Samain. Zachte kaft. Cuivres de Galanis Ala Sphere. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.

Antieke scheepslamp, 1920
Startpreis 150 EUR

Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Paar Charles Dix kandelaren, 1830
Startpreis 150 EUR

Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H ............ In goede staat.

Hanglamp (druppelvorm)
Startpreis 150 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.

Kartell boekenwurm
Startpreis 150 EUR

Grote design Kartell Bookwurm. Boekenplank met beveiliging. Zwart kunststof. Afmeting: 19 x 800 x 20 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 150 EUR

Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere
Startpreis 150 EUR

Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Heilig kruis onder glazen stolp, H 65 cm.
Startpreis 150 EUR

Groot plated Heilig kruis onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager 18e of ouder.
Startpreis 140 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.