Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden dekselhouder met draken decor. Wierookstokjeshouder. Krimpnaad. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met Hollandse spreuk. Circa 1900. Afmeting: 17 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote vergulde glazen designlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
Oud polyester carrousel paard met leer. Circa 1960. Afmeting: 80 x 170 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen olielampjes. Zeer oud. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien oude/antieke olielampen, divers. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Antieke tassa met de drie gratiën op marmeren/messing basement. Glazen schaal is afneembaar. Circa 1870. Afmeting: 30 x 33 cm ø. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese messing tempelklok met draak en paradijsvogel. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.