Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Oude gietijzeren kachel 2008
Oude gietijzeren kachel
Startpreis 250 EUR
2x Carrara castolette, 1880 2000
2x Carrara castolette, 1880
Startpreis 250 EUR
Japanse lampenvoet, H 88 cm. 2349
Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startpreis 200 EUR
Antiek bronzen kerkbel Ø 40 cm. 2162
Antiek bronzen kerkbel Ø 40 cm.
Startpreis 200 EUR
2x Lederen touareg-tas met slot 2136
2x Lederen touareg-tas met slot
Startpreis 200 EUR
Joodse kandelaar 2104
Joodse kandelaar
Startpreis 200 EUR
Groot lot tin (6 dozen/96 KG) 2091
Groot lot tin (6 dozen/96 KG)
Startpreis 200 EUR
Franse vijzel Ø 13,2 cm. 2086
Franse vijzel Ø 13,2 cm.
Startpreis 200 EUR
Plated WMF schaal, 1900 2061
Plated WMF schaal, 1900
Startpreis 200 EUR
Mandolinata speeldoos 2046
Mandolinata speeldoos
Startpreis 200 EUR
2 Delen antiek sanitair 2037
2 Delen antiek sanitair
Startpreis 200 EUR
2x Wandlamp met spiegel 2378
2x Wandlamp met spiegel
Startpreis 180 EUR
Schwarzwalder beer, 1900 2321
Schwarzwalder beer, 1900
Startpreis 180 EUR
Twee bronzen wandlampen, 1900 2320
Twee bronzen wandlampen, 1900
Startpreis 180 EUR
2x Vergulde kandelaar 2303
2x Vergulde kandelaar
Startpreis 180 EUR
2x Vergulde kandelaar 2302
2x Vergulde kandelaar
Startpreis 180 EUR
Tinnen bowlpot 2094
Tinnen bowlpot
Startpreis 180 EUR
Dubbele petroleumlamp/beeld 2080
Dubbele petroleumlamp/beeld
Startpreis 180 EUR
Zeldzame bronzen olielamp/blaker 2055
Zeldzame bronzen olielamp/blaker
Startpreis 180 EUR
Antieke Franse hanglamp, 1900 2047
Antieke Franse hanglamp, 1900
Startpreis 180 EUR
17e Eeuwse schijfkandelaar 2096
17e Eeuwse schijfkandelaar
Startpreis 170 EUR
Pronkbokaal 2205
Pronkbokaal
Startpreis 160 EUR
Pronkbokaal, Kiddush 2204
Pronkbokaal, Kiddush
Startpreis 160 EUR
3-Delige tuinset 2168
3-Delige tuinset
Startpreis 160 EUR