Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Mysterieuze tafelklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junghans met bronzen vrouwenfiguur in Jugendstil stijl. In goede staat 33cm
Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Negeniende eeuwse Franse wandklok met parelmoer inleg, zogenaamd Ossenoog. Omstreeks 1870. In goede staat 13x60x47cm Cond:G
Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G
Electrische Siemens precizie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Franse comtoise 18-19e eeuws, met religieuze voorstelling en spillegang, mooie emaille wijzerplaat, vouwslinger(groot model) 46x27x16cm. Cond:G
Franse comtoise met religieuze voorstellingen, met spillegang, licht beschadigde wijzerplaat en vouwslinger, verder in goede staat, 40x25x16cm. Cond:G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw, één eikenhouten Wuba, eenmaal Hermle met drie gongstaven, noten gekleurd. Beiden in zeer goede staat 29-33cm
Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm