Jan Sierhuis, 2010. 1928 - Amsterdam. Houten beschilderd figuur. Cobra-achtig houten figuur. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Gesigneerd 2 Dollar biljet + postzegel door Andy Warhol. 1976. In pvc + taxatierapport. Afmeting: 15 x 20 x 2 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, naakte vrouw met telefoon, litho op papier, nr 110/199. ca 1960-1965. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Avondstemming Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met pronkkan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50,5 cm. In goede staat.
Cornelis Guillaume van Beverloo, Corneille '96. 1922 - 2010. Nummer 19/250. Figuren met duif. Titel: D'amour. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Sluijters. 1881 - 1957. Baby. Tekening. Verso origineel etiket. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Joh. Eppes. 20e Eeuw. Moeder met kind bij geitje. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 47 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Fantasie figuur. Acryl op paneel. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Lithografie van een houtsnede uit boek. Kip op stro. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 10 cm. In goede staat.
Duitse expressionist. Figuren in bar. Gemengde techniek op papier. Scheuren bij rand. Afmeting: H 48 x B 61 cm. In matig/redelijk staat.
Lithografie Roy Lichtenstein. Nr. 3/199. Nadruk. Vrouwelijk naakt. Papier Arches France. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 67 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Twee zwanen boven zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Carolus Duran. Monogram C.D. 1837 - 1917. Franse School. Rustende jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht op Hong Kong. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 63 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Man duwt pakketten op wagen. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
Lithografie Tom Wesselman. 1931 - 2001. Nr. 12/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Hollandse School. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.