Markus Heusman. 1848 - 1921. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Emma Portheine-Rink. 1881 - 1974. Februari 1960. Bloemstilleven. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.
van Donghen? Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Josef Verheyen. 1899 - 1976. Beek in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 51 cm. In goede staat.
Veldman. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse driemaster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Lucebert, 1961. 1924 - 1994. Titel: Djins. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.