Duitse blikken speelgoed Porsche Distler Cabriolet Electromatic 7500 Western Germany. Voor embleem mist, verder in goede bespeelde staat. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse blikken speelgoed trommelaar met vilt. Merk: Schuco. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Simon & Halbig pop met babylichaam, echt haar en slaapogen. Nummer 121. Circa 1920. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gelithografeerde blikken cigarillo knipper met gezicht. Circa 1930. Lichte oxidatie. Bewegende ogen. Afmeting: Ø 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse art deco blikken speelgoed badkamer met originele lithografie en accessoires. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Duitse tinnen soldaten. Onder ander met pickelhaube (gevechtshelm). Circa 1900. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Duitse speelgoed Steiff dieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse blikken trommelende speelgoed aap met mohair + opdraaisleutel. Made in Western Germany. In functionerende staat. Afmeting: 21 cm.
Grote Rolls Royce van kunststof. Merk: Rico Spain. Met batterij-functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.