Antieke kleine Duitse Schwarzwalder Bismarck klok met porseleinen zuilen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Junghans wekkerklok met slagwerk op bel. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwalder schilderij-klok met slagwerk. Duitsland. Handbeschilderd. Circa 1850. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 24 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Uurwerk zit er scheef in. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.