Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Fayence tabakspot met opschrift Havana en floraal decor. Met bodemmerk van Duyn. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
Antieke Franse porseleinen plaquette. Handgeschilderd door A. Faltat. In vergulde lijst. Afmeting: H 26 x B 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Mooi antiek Duits Tirschenreuth Bavaria porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Octagonaal. Circa 1920. Bestaande uit; 12 Kop + schotels, theepot, melkkan, suikerpot, roomkan. Minimale chip mo...
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence dekselvaas met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot Duits antiek porseleinen Meissen servies. Zwiebelmuster. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: grote theepot Stadt Meissen, chip bloem. Theepot Stadt Meissen, deksel gerestaureerd + chips. Suikerp...
Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen papegaai door Paul Ens. Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Tsjechisch theeservies met goud decor. Circa 1920. Deksel van theepot niet origineel. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.
Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Fayence wandtegel met afbeelding van textielverkoper + naakte vrouw. Spreuk; Le marchand de textiles. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen bierpul met floraal decor. Deksel gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...
Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Frans porselein. 1x Fijn gedecoreerde empire vaas met figuren decor, verguld, circa 1800, drie chips. 1x Porseleinen stopfles, blindmerk R, chinoiserie/goud decor, circa 1870, goed. ...
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke aardewerken majolica bloempot met dennenappels decor + handgrepen. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.
Tien Makkumer tegels met schepen decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Makkumer Fayence dekselvazen. Gemerkt Tichelaar. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 18 cm. Twee chips. In redelijk/goede staat.
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam. Het betreft zeven borden uit de 17e - 18e eeuw. Divers. Religieus et cetera. Afmeting: Ø 19 - Ø 23 cm. Gereconstrueerde scherven. In redelijke staat.
Elf blauwe landschaps-tegels met dubbele blauwe ring. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies van eierschaal porselein. Met geisha in tuin/goud decor. Circa 1920. Bestaande uit; acht kop + schotels, suikerpot + melkkan, theepot (deksel gelijmd). Afmeting: ...
Twee gelimiteerde Guillaume Corneille sierschotels. Tweede helft 20e eeuw. 1x Bord met geel glazuur, Corneille '98. Nr. 897-1000 door L. Zwikker, Royal Sphinx. 1x Bord, niet genummerd. Afmeting: Ø 30 ...
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen Jugendstil vazen. Ivora Gouda B.O. 218. Circa 1910. Beide vazen onderrand bijgewerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Moderne Royal Copenhagen porseleinen vaas. Decor Fajance. Floraal + vogels. Schilder A.H. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet. Met landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Onderrand schade. Afmeting: H 26 cm. In matige staat.
Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke bloempotten. 1x Majolica met groen glazuur en duivelskoppen. 1x Petrus Regout met floraal/haven decor. Afmeting: 30 - Ø 43 cm. In goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met onderschotel. Eén onderschotel chip, verder goede staat. Afmeting: 18 - 19 cm Ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.