Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Moderne glazen design vaas. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.