Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Circa 1800. Twee Louis Seize dekseldozen. Eén Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...
Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme bronzen kandelaren met putti + compositie metalen Heilig kruis. Circa 1890. Afmeting: 33 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica tafel-petroleumlamp met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met intarsia + parelmoer. Afmeting: 14 x 24 x 34 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kerfsnede dekseldoos met annotatie 1874 met vier spreuken + vier wasgegoten speculaas modellen (later). Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Grote Japanse lakwerk dekseldoos met vakverdeling en parelmoer-inleg. Circa 1930. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kastje met elf lades en twee deuren, voorzien van koperen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 x 15 cm. Hengsels missen. In redelijk/goede staat.
Antiek hardhouten kistje (giebeltruhe) in gotische stijl, met bronzen beslag en origineel slot + sleutel. Patina + gebruikssporen. Afmeting: 20 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk spellendoos met benen chips + speelkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Drie oude wortelnoten dekseldozen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 28 cm. In zeer goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde kapstok met gobelin en floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws houten marskramers draagrek. Beuken + eikenhout. Circa 1830. Afmeting: 71 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse maatstokken (ellemaat). Mahoniehout. Afmeting: L 23 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten belijmde theekist met twee compartimenten. Afmeting: 15,5 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met leeuwenkoppen en ringen. Circa 1820. Fineerschades. Afmeting: H 51 x Ø 33 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Antiek Hollands K.N.A.C. auto embleem. Verchroomd met emaille. Circa 1935. Afmeting: 9,8 x 6,7 cm. In mooie staat.
Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen likeurhouder in empire-stijl. Met glazen reservoir +afbeelding van bewoner van Afrika. Met vergulde kraan. Likeurglazen missen. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: 28 cm.
Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...
Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.