Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.
H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.
Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.
E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Conrad Kiesel. 1846 - 1921. Duitse School. Achter-glas meisjes portret. Olieverf op glas. Afmeting: H 14 x B 10,5 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Pendant. Onduidelijk. E. Boruli? Circa 1930. Twee dorpsgezichten aan het water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
Chris Wesseling. Circa 1920. Hollandse School. Paardenkarren met boer langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Hollands dorp aan rivier. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Har Siekman. '85. 1928, Groningen. Miniatuur tekening. Walnoot in landschap. Tekening op papier. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met tamboerijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
W. Mouis. Circa 1920. Poldergezicht met molens. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 38 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
W. Hoving. Hollandse School. Abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 103 x B 40 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met brug, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Molenaar '89. Nr. 124/250. Modeontwerp Bonies. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Grote beschilderde toneelbol door Jeroen Bosch in 16e eeuwse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 60 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Vrede, '98. 1953 - . Nr. 7/50. Voorstelling met konijnen, toekan etc. Lithografie op papier. Afmeting; H 107 x B 77 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Bart de Graaf. 1946 - . Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.