Twee delen antiek Japans cloisonné. 19e Eeuw. Bestaande uit vaas met floraal decor. En een bloempot met floraal decor. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met ringen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese prenten op zijde. Republiek. Spelende zotjes. Afmeting: H 18 x B 8 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kommen. Drie met feniks/draken decor. Vier met vogel op bloesemtak decor. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal decor. Sung Dynasty? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met floraal/pauw/tekst decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vazen met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...
Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.