Antieke vergulde bronzen wandlamp met Jugendstil lampenkap. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: 40 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Twee tafelschalen van brons met porselein. Putti/floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Groot lot antieke meubel-sleutels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Vier oosterse (deksel)vazen van brons. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout met vier karaffen. Niet compatibel. Glazen missen. Koperen bandinleg mist deels. Afmeting: 27 x 31 x 22 cm. In matige staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. Circa 1900. 1x Majolica, historisme. 1x Opaline, Schippertje. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco inktstel in de vorm van een aap. Metaal met marmeren inktpot. Circa 1920. Afmeting: 14 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaar in gotische stijl. Afmeting: H 119 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Diorama met diverse tropische insecten soorten. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 x 65 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten theekist in Italiaanse 'Cassone-vorm' (= kist-vorm). Met ranken decor. Neo renaissance. Afmeting: 20 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote moderne 5-armige kandelaren. Vernikkeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Oud Afrikaans handgebonden masker, gemaakt van diverse stro-soorten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 58 cm. In goede staat.
Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke pinakels van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 31x Ø 29 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten renaissance kistje. Met ranken decor. Engels. Mooie patina. Afmeting: 7,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. Gemerkt Stratic. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 52 x 39 cm. In goede staat.
Lot antieke metalen kast + deursloten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.
Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans inktstel van messing, met Pierrot, eend en nautilus schelp. Met spreuk; 'Au clair de la lune'. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke hardhouten emmers met koper. Bestaande uit; Twee bloempotten + één champagnekoeler. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten gestoken schildersezel met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met koperband-inleg + vier karaffen met goud decor. Met origineel beslag, slot en sleutel. Eén karaf bovenrand gelijmd. Oudere restauratie. Afmeting: 27 x 1...
Twee antieke tinnen kastanje dekselvazen met adelaarskoppen. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde tabaksdoos van messing. 18e Eeuw. Met voorstellingen en bijbelse spreuken. Afmeting: 13,5 x 4,5 x 2,6 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrera marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen wandkandelaren met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Circa 1880. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.
Grote opgezette Afrikaanse springbok. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 67 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse merklappen in originele lijst. Diverse voorstellingen. Afmeting: circa 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Russisch kyrillisch houten lakwerk ei met religieuze voorstelling. Geboorte van kindje Jezus. 1997. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Grote opgezette (geprepareerde) buffelkop met hoorns. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren. Circa 1880. Verguld brons met ramskoppen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 50 x Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.
Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.
Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.