Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Poppen & Speelgoed

53. Juliveiling 2022

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
18 Ergebnisse
Los: 3000

Antiek cricketspel, 1900

Startpreis 100 EUR

Grote kist met antiek cricketspel. Circa 1900. Afmeting: 20 x 108 x 33 cm. In goede staat.


Los: 3001

Lot blikken trein-speelgoed

Ergebnis: 150 EUR

Lot divers oud blikken trein-speelgoed. Onder meer; Hornby, Fleischmann, Karl Bub, Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. Lichte gebruikssporen, verder in goede staat.


Los: 3002

Diorama, Poppenautomaat

Startpreis 400 EUR

Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.


Los: 3003

Antieke Nirona kindergrammofoon, 1910

Ergebnis: 130 EUR

Antieke Duitse Nirona kindergrammofoon D.R.P. 300262 + 299390. Circa 1910. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede functionerende staat.


Los: 3004

Lot Märklin treinen

Ergebnis: 350 EUR

Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...


Los: 3005

Oud Chinees schaakspel

Ergebnis: 50 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.


Los: 3006

Marmeren schaakspel (compleet)

Ergebnis: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.


Los: 3007

Antieke pop + bedje, 1930

Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...


Los: 3008

Grote Peyo Dupuis smurf, H 30 cm.

Ergebnis: 70 EUR

Collectors item. Grote Peyo Dupuis smurf van kunststof. 1970 - 1979. Jager rookt tabakspijp. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Los: 3009

Lot met wagons (ca. 45 stuks)

Ergebnis: 70 EUR

Lot met diverse wagons. Circa 45 stuks van diverse merken. In goede staat.


Los: 3010

Lot Dinky Toys

Ergebnis: 130 EUR

Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Los: 3011

Vijf oude modelbouwdozen

Ergebnis: 60 EUR

Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.


Los: 3012

Lot antieke poppen (7x)

Ergebnis: 40 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 3013

Drie porseleinen poppen

Ergebnis: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...


Los: 3014

3x Antieke Duitse porseleinen poppen

Ergebnis: 80 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.


Los: 3015

2x Antieke Duitse porseleinen poppen

Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...


Los: 3016

Twee antieke speelgoed rammelaars

Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.


Los: 3017

Lot houten speelgoed

Ergebnis: 20 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.