Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Diversen

53. Juliveiling 2022

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
285 Ergebnisse
Los: 2000

Twee Franse empire kandelaren

Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.


Los: 2001

Franse likeurkelder

Startpreis 425 EUR

19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.


Los: 2002

Antieke Franse dekseldoos, 1880

Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.


Los: 2003

18e Eeuws Duits kistje

Ergebnis: 600 EUR

Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...


Los: 2004

Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Ergebnis: 400 EUR

Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.


Los: 2005

Twee Franse kandelaren, H 45 cm.

Startpreis 250 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Los: 2006

Zeldzame empire theestoof, 1820

Ergebnis: 325 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.


Los: 2007

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835

Startpreis 650 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.


Los: 2008

Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.

Ergebnis: 250 EUR

Groot gesigneerd Russisch kyrillisch houten lakwerk ei met religieuze voorstelling. Geboorte van kindje Jezus. 1997. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Los: 2009

18e Eeuwse Franse barometer

Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.


Los: 2010

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Ergebnis: 800 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Los: 2011

Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Ergebnis: 2.000 EUR

Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.


Los: 2012

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Startpreis 425 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Los: 2013

Twee antieke cassolettes, H 40 cm.

Startpreis 400 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Los: 2014

Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.

Startpreis 1.500 EUR

Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.


Los: 2015

David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.

Startpreis 800 EUR

Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.


Los: 2016

Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.

Ergebnis: 200 EUR

Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.


Los: 2017

Twee antieke wandplaquettes, 1880

Startpreis 650 EUR

Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.


Los: 2018

Drie antieke fotolijsten, 1880

Ergebnis: 80 EUR

Drie antieke opengewerkte fotolijsten van messing. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.


Los: 2019

Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Los: 2020

Antieke paper weight van brons

Ergebnis: 80 EUR

Antieke paper weight van brons, in de vorm van een hondenkop. Circa 1900. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.


Los: 2021

Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.

Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaar in gotische stijl. Afmeting: H 119 cm. In zeer goede staat.


Los: 2022

Likeurkelder

Ergebnis: 250 EUR

Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.


Los: 2023

Twee tinnen (wand)schalen

Startpreis 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.