Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes minimale chips (1x Young Chen). Eén bord, gekramd. Afmeting: 6,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Chine de commande olie/azijn houder met floraal goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.