Bronzen voluptueuze dame op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen beeld. Duivel met wolven. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke albasten damesbuste door Gugielmo Pugi. 1850 - 1915. Eén beschadiging. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Koudbeschilderde bronzen beer op rotsblok. Marmeren basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Indianen buste op wit marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 58 x 33 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Henk Fresen. 2008. Met certificaat. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antiek Zuid-Duits vurenhouten gesneden figuur. Jager met tabakspijp. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen Foo-dogs. Afmeting: H 83 - 84 cm. In goede staat.
Egyptische bronzen kat met halsband en hiërogliefen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Gesigneerd Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Dame met vogel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 40 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Pierrot met Venetiaans masker en zwaard + tekst op plateau 'A. Porte ga Daix'. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur naar Ossip Zadkine. Vrouwenfiguur met waaier. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote bronzen ijsbeer in Art Deco-stijl. Naar Francois Pompon. Echter 21e eeuw. Afmeting: 99 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.