Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kwispedoor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met draak en baars als bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.