Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek driedelig Frans messing klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...
Antiek Frans klokkenstel met Amor. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten regulateur met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Circa 1890. Weekloper, Pfeilkreuz, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 73 cm.
Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding, ankergang + pronkslinger. Afmeting: 49 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten regulateurs. Circa 1890. Gründerzeit. (1) Junghans 8-klok. (2) Kienzle. Afmeting: 91 - 115 cm. In redelijk/goede staat.
Vier electrische jaarlopers. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren met onyx Art Deco klokkenstel. Circa 1920. Twee stukjes onyx missen bij pootjes (bijstellers). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 x 37 x 11 cm. In redelij...
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén onderdeel los erbij. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.
Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Oude comtoise haanklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule. Onduidelijk gemerkt. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Electrische Brillié wandklok met messing klokkast. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten koekoeksklok met kwartels + kwartierslag. Met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Lot met antieke klok-onderdelen. Onder andere; uurwerken, slinger, gewichten. Afmeting: 10 - 87 cm. In goede staat.
Franse Art Deco glaspendule. Marmer met onyx. Circa 1920. Figuur met paradijsvogel. Breuk in onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 32 x 13 cm. In redelijke staat.
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek + wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Eikenhouten gewichten regulateur in Louis Philippe stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.