19e Eeuwse Duits porseleinen tafelklok met putti/floraal/goud decor. Op console. Gemerkt. Circa 1880. Haarlijnen, craquelé vorming, chips aan bloemen. Putti gaaf. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 5...
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...
Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bachus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...
Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote antiek vergulde blikken wandklok. Empire. Frankrijk. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vuurvergulde directoire pendule met marmeren basement. Circa 1800. Marmeren plint achter mist, zijkanten beschadigd, wijzerplaat chips. Verder in goede ongereinigde staat. Afmet...
Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang op houten bok. Eén wijzer. Afmeting: 41 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten tafelklok met bronzen beslag. Weekloper. Kwartierslag op twee gongstaven. Genummerd. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Ongereinigd. Bronzen figuur met boek en hond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 47 cm. Behoeft reiniging. In re...
Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, Normandische lantaarnklok met wekkerfunctie. Met gewichten + bok. Slinger mist. Afmeting: 40 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eiken + mahoniehouten staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, seconden + datum aanduiding. Wijzerplaat geretoucheerd. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Grote mahoniehouten pendule met zeer groot messing uurwerk + grote opdraaitrommel. Mogelijk jaarloper. Ongemerkt. H 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder klok met Napoleon Bonaparte. Holzgespindelt met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 37 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met Amor. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding, ankergang + pronkslinger. Afmeting: 49 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren met onyx Art Deco klokkenstel. Circa 1920. Twee stukjes onyx missen bij pootjes (bijstellers). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 x 37 x 11 cm. In redelij...
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule. Onduidelijk gemerkt. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Franse Art Deco glaspendule. Marmer met onyx. Circa 1920. Figuur met paradijsvogel. Breuk in onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 32 x 13 cm. In redelijke staat.