Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op natuurstenen basement. Gesigneerd John Bier 1936. Acrobatengroep. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Kariboe. Afmeting: H 24 cm. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. In goede staat.
Zes diverse oude Oosterse houten beelden. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Zeldzame reliëf wandschotel van brons. 19e Eeuw. 1813 - 1863. 'Geen Nederland zonder oranje' + tekst 'rondom soldaten te water'. Afmeting: 3 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken boeddha beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 48 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. Twee jongelingen met mosselen. Gesigneerd Anton '76. Afmeting: 43 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote zware antieke plaquette van gietijzer 'Laatste avondmaal' in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: H 37 x B 67 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette. 19e Eeuws met bachussen in lijst. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 22 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken heilige figuren. Bodemvondsten. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil vergulde bronzen damesbustes. Circa 1900. Nymphe + Sirené. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee koudbeschilderde bronzen honden. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.
Zwaar massief bronzen figuur. Griekse dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Het erfdeel der vaders. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote groen gepatineerde bronzen papegaaien. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 - 84 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.
Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.