Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.
Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.
Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Russisch drie-luik ikoon. Midden: feestdagen ikoon, met centraal opstanding. Midden boven: de engelen bij Abraham - rechts: moeder Gods alle lijdenden + drie mannelijke heiligen. Links: moeder Gods ni...
Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.
J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.
T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.
H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Verliefd stel. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54...
Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Monogram L.V.S. Circa 1930. Naakte vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 28 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Nr. 9/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.
Elisabeth. 1847. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21,5 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.
Jaap Nefkens. 1926 - 1999. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 19e Eeuw. Met mooie vergulde veren lijst. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Jonge mandenmaker. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 34 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1953 - 1988. Nr. 173/200. Twee fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.
Gerrit Vreedenburgh. Verso atelierstempel. 1849 - 1922. Riviergezicht met brug en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. Monogram R.S. 19e Eeuw. Met bloemenkrans en bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Monogram R.P. Met bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.