Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/insecten decor. Bovenrand voorzien van vergulde bronzen kraag. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselen pot met fabeldieren in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + vleermuis en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met rood glazuur. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf floraal/draak decor. Blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.