Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafel. Circa 1900. Palissander blad met messing inlegwerk. Poten met messing afgewerkt. Zeldzaam model. Afmeting: L 176 x B 96 x H 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken kist. Front met decoratief inleg- en snijwerk. Zeldzaam model. Afmeting: L 161 x H 63 x D 58 cm. In goede staat.