Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.
Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...
Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Figuur met celadon craquelé glazuur. Afmeting: 13 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat
Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...
Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.
Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 800/000, Art Deco, z.g. Oostzeelepel met fraai scherpe florale handgravure op de steel en tekst op de achterzijde: F.Stahmer u Frau 1897 gemerkt ABRAMS. 21,5 cm, ca...
Stel geslepen boterschalen op zilveren gehamerde onderschotels, 830/000. ø9cm. gemerkt St. Eloy 830. ø 9cm. In goede staat